APDF


Go to content

Contact

Orice petitie poate fi transmisa catre CN APDF SA la adresa
Email: presa@apdf.ro

 

CN APDF SA - Sediul central Giurgiu
Adresa: Sos. Portului, nr. 1, Judetul Giurgiu;
Secretariat
Telefon: 0246 / 213 003;
Fax: 021 / 311 05 21;
Dispecerat:
Telefon / Fax: 0246 / 218 220;
Email: secretariat@apdf.ro; mediu@apdf.ro;
achizitii@apdf.ro; tehnic@apdf.ro; marketing@apdf.ro

CN APDF SA - Punct Lucru Calarasi
Adresa: Str. Dobrogei, nr. 1,Judetul Calarasi;
Secretariat:
Telefon: 0242 / 317 712;
Fax: 0242 / 316 891;
Email: calarasi@apdf.ro

CN APDF SA - Punct lucru Oltenita
Secretariat:
Telefon / Fax: 0242 / 513 162;
Email: oltenita@apdf.ro

CN APDF SA - Punct lucru Corabia
Secretariat:
Telefon / Fax: 0249 / 564 859;
Email: corabia@apdf.ro

 

CN APDF SA - Sucursala Drobeta Turnu Severin
Adresa: Sos. Portului, nr. 3, Judetul Mehedinti;
Secretariat:
Telefon: 0252 / 311 459;
Fax: 0252 / 317 019;
Dispecerat:
Telefon: 0252 / 317 876;
Email: severin@apdf.ro;

CN APDF SA - Punct Lucru Cernavoda
Secretariat:
Telefon / Fax: 0241 / 239 099;
Email: cernavoda@apdf.ro

CN APDF SA - Agentia Bechet
Secretariat:
Telefon / Fax: 0251 / 336 677;
Email: bechet@apdf.ro

CN APDF SA - Agentia Calafat
Secretariat:
Telefon / Fax: 0251 / 232 102;
Dispecerat:
Telefon: 0251 / 230 803
Email: calafat@apdf.ro

CN APDF SA - Punct Lucru Moldova Veche
Secretariat:
Telefon / Fax: 0255 / 542 488;
Email: moldovaveche@apdf.ro

CN APDF SA - Punct Lucru Orsova
Secretariat:
Telefon / Fax: 0252 / 361 177;
Email: orsova@apdf.ro

 

Home Page | Profilul Companiei | Conducere | Comunicate Presa | Achizitii | Programe Europene Mediu | Porturi | Contact | Site Map


Back to content | Back to main menu